Tribute to The Police

Tribute to The Police w Mieście Ogrodów (Katowice)

Mamy tutaj fanów The Police? Już 10 września czeka zatem na Was spora niespodzianka w Katowickim Mieście Ogrodów. Tego dnia na Placu Sejmu Śląskiego Marta Król & Paweł Tomaszewski Group odtworzą największe przeboje kultowej brytyjskiej kapeli.

Co o wydarzeniu piszą organizatorzy?

Nowe aranżacje największych przebojów zespołu The Police w aranżacji Pawła Tomaszewskiego, w wykonaniu znakomitych, młodych katowickich muzyków, w tym wokalistki jazzowej Marty Król.

Roxanne, Every Little Thing He Does Is Magic, Message In A Bottle – m.in. te przeboje śpiewane przez Stinga w The Police znalazły się na wydanej w styczniu płycie “Tribute To The Police”. Za ich nową aranżację idącą w kierunku jazzu i soulu, wzmocnionego często przez niemal filmową orkiestrację sekcji dętej, odpowiada Paweł Tomaszewski – pianista, aranżer, lider Paweł Tomaszewski Band, znany także ze współpracy z wokalistą Wojciechem Myrczkiem.

Głosem projektu jest Marta Król – wokalistka jazzowa, która współpracowała z Michałem Urbaniakiem i Kubą Badachem. Jej debiutancki album był nominowany do nagrody Fryderyka 2012.
W tym samym roku wystąpiła na koncercie Debiuty Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

– Odważyć się na słuchanie Stinga? Dobrze, że to zrobiła, bo album jest świetny. Sama radość słuchania! – zachwycał się głosem Marty Król i jej płytą Marek Niedźwiecki na antenie radiowej Trójki.

https://www.youtube.com/watch?v=MbXWrmQW-OE

Nazwa Imprezy: Urodziny Miasta Kocham Katowice / Tribute to The Police

Data imprezy: 10.09.2017

Miejsce: Katowice Miasto Ogrodów (Plac Sejmu Śląskiego)

Wstęp: 20zł (dostępne na Ticketportal, Kupbilecik.pl , Ticketpro oraz przed koncertem)

Informacje od organizatorów: strona wydarzenia na Facebooku

śląski lifestyle na Facebooku

SilesIam.pl

SilesIam to Śląski portal lifestylowy. Informujemy o tym co ważne w świecie kultury, rozrywki, muzyki, wydarzeń dla każdego młodego (także duchem) mieszkańca regionu! :)

Dodaj komentarz