targ nocny katowice fabryka porcelany

Śląski Targ Nocny w Fabryce Porcelany w Katowicach

Lubicie wieczorne wydarzenia w ciekawych lokalizacjach? Koniecznie poszukajcie na mapie Katowickiej „Fabryki Porcelany” czyli postindustrialnego miejsca, które obecnie nie tylko jest siedzibą wielu interesujących firm, ale także coraz częściej miejscem ciekawych wydarzeń.

W dniach 21-23 lipca 2017 Fabryka Porcelany gości Śląski Targ Nocny. Całkiem fajne wydarzenie, które połączy muzykę, jedzenie (om nom nom) i sztukę. Będzie też coś dla filmowych fanatyków!

Jak wydarzenie zapowiadają organizatorzy?

Oprócz starannie wybranych wystawców z gastronomii obiecujemy nadmiar dobrej muzyki i koncertów.

Na śląskich kinomanów będzie czekał seans w ramach KINO Arthouse – Summer Film Festival, czyli letnich projekcji w katowickiej Fabryce Porcelany.

W niedzielę przyprowadźcie do nas najmłodszych, abyśmy mogli spędzić ten dzień wspólnie. Będą czekały atrakcje dla dzieci w każdym wieku.

Ale to nie wszystko! W ten weekend postawimy na SZTUKĘ! Sztukę przez duże „S”. Zapraszamy artystów, fanów i laików – będzie ciekawie, gwarantujemy.

 

Zapowiada się więc naprawdę ciekawie. Wybieracie się? Mieliście już okazję brać udział we wcześniejszych wydarzeniach organizowanych w tym miejscu? 😉

Nazwa Imprezy: Śląski Targ Nocny

Data imprezy: 21-23.07.2017

Miejsce: Fabryka Porcelany Katowice

Wstęp: bezpłatny

Informacje od organizatorów: strona wydarzenia na Facebooku

śląski lifestyle na Facebooku

SilesIam.pl

SilesIam to Śląski portal lifestylowy. Informujemy o tym co ważne w świecie kultury, rozrywki, muzyki, wydarzeń dla każdego młodego (także duchem) mieszkańca regionu! :)

Dodaj komentarz