Ostatni Rynek Smaków Katowice 2017

To już ostatni w tym roku Rynek Smaków z SK-Food Truck! Od 20-ego do 22-ego października w samym centrum Katowic zaparkują mobilne restauracje prezentujące kuchnie z różnych stron świata. Będzie można posmakować między innymi kuchni azjatyckiej, portugalskiej, żydowskiej, czy meksykańskiej. Pojawią się food trucki, za którymi zdążylicie się już stęsknić i zupełne nowości z zaskakującym menu.

Nie zabraknie także słodkości, jak zwykle przyrządzanych na oczach klienta. Na Rynku będzie można spotkać kucharzy z programu „Hell’s Kitchen” oraz bohaterów „Biznesu na Kółkach” (Discovery Channel Polska). Wydarzeniu jak zawsze towarzyszyć będzie muzyka grana przez śląskich DJ-ów ooraz koncerty.

Oprócz tego w czasie zlotu, po raz kolejny, prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie niespełna rocznej Mai – córki jednej z food truck’owych ekip (szczegóły: pomagam.pl/majaadamska). Gastrowozy będą serwować swoje pyszne dania w piątek i sobotę od 12 do 22, a w niedzielę od 12 do 20.

Nazwa Imprezy: Rynek Smaków – Zlot Food Trucków Katowice

Data imprezy:  20-22.10.2017

Miejsce: Katowicki Rynek

Wstęp: free

Informacje od organizatorów: strona wydarzenia na Facebooku

śląski lifestyle na Facebooku

SilesIam.pl

SilesIam to Śląski portal lifestylowy. Informujemy o tym co ważne w świecie kultury, rozrywki, muzyki, wydarzeń dla każdego młodego (także duchem) mieszkańca regionu! :)

5 thoughts to “Ostatni Rynek Smaków Katowice 2017”

Dodaj komentarz