kontenery kultury 2017 katowice

Domowe Melodie w Kontenerach Kultury

Już w najbliższą sobotę w kontenerach kultury wystąpi grupa Domowe Melodie!

Mimo, że Domowe Melodie stronią od mainstreamowych mediów to grupa zdążyła zaskarbić już sobie sympatię dzisiątek tysięcy fanów także z naszego regionu. Próbka poniżej:

 

Trio wystąpi w Kontenerach o 20:00.

Co o wydarzeniu piszą sami organizatorzy?

Piszą o sobie: „Domowe melodie to projekt kilkunastu własnoręcznie nabazgranych i skomponowanych piosenek.W domu.Razem z płaczem,spalonym garnkiem, gorączką i dziurawą skarpetą.Nagrywam.Rejestruję ulotny fragment mojego życia..Po drodze pojawili się moi muzykanci najlepsi-Staszek i Kuba.I tak sobie klepiemy domowe bity.A co dalej?O tym już niedługo.”

To niezwykłe trio w ciągu kilku lat mocno już odcisnęło dłonie na polskim podwórku muzycznym. Kroczą własnymi ścieżkami, unikają medialnego szumu i marketingowych trików, zdobywając wierną grupę słuchaczy. Autorka muzyki i tekstów Justyna „Jucho” Chowaniak razem ze Staszkiem Czyżewskim i Kubą Dykiertem stali się bohaterami kolorowej i pięknej bajki, zrodzonej z potrzeby serca w domowym zaciszu, która dzięki mediom społecznościowym zyskała ogromny zasięg.

Dziś Domowe Melodie wymieniane są jednym tchem z najpopularniejszymi obecnie artystami w naszym kraju. Wszystko zaczęło się w 2012 roku, kiedy do sieci trafił klip do utworu „Zbyszek” – przypadkowo nagrany fragment próby szybko stał się internetowym hitem. Po nim ukazał się debiutancki, samodzielnie wydany album, a potem – pierwsze koncerty, pierwsze sukcesy i wyróżnienia. Piosenka „Grażka” trafiła na szczyt legendarnej Listy Przebojów Trójki.

Nazwa Imprezy: Domowe Melodie – Kontenery Kultury

Data imprezy: 12.08.2017

Miejsce: Kontenery Kultury Chorzów

Wstęp: bezpłatny

Informacje od organizatorów: strona wydarzenia na Facebooku

śląski lifestyle na Facebooku

SilesIam.pl

SilesIam to Śląski portal lifestylowy. Informujemy o tym co ważne w świecie kultury, rozrywki, muzyki, wydarzeń dla każdego młodego (także duchem) mieszkańca regionu! :)

2 thoughts to “Domowe Melodie w Kontenerach Kultury”

Dodaj komentarz