slow wedding targi ślubne

Alternatywne Targi Ślubne Slow Wedding Day

Planując ten jeden z najważniejszych dni w życiu chcemy, aby wszystko współgrało ze sobą idealnie. Często gubimy się podczas poszukiwania inspiracji wśród ogromu propozycji, jakie stwarzają firmy zajmujące się organizowaniem wesel. Na szczęście, nie wszystko musimy planować samodzielnie – w ostatnich latach wyjątkowo popularnymi eventami zapewniającymi inspiracje są targi ślubne. Wśród nich zdecydowanie wyróżnia się Slow Wedding Day, który narzeczeni będą mogli odwiedzić już 8 maja.

„Nie” weselnemu kiczowi, czyli idea slow wedding.

katowice targi ślubneWesela przy akompaniamencie przaśnych kapel, pełne obaw przed krępującymi zabawami, jakie zaproponuje wodzirej odchodzą do lamusa – coraz więcej młodych par decyduje się na organizację ślubnej imprezy w stylu, jaki od dawna zauważyć można w trendach zachodnich. Wesele w stylu slow wedding to przyjęcie z poczuciem smaku i zachowaniem odpowiednich proporcji; znajdzie się tu miejsce na zabawę, idącą jednak w parze z dobrym gustem i elegancją. To idealna alternatywa dla par nowoczesnych, chcących uczynić weselne przyjęcie wysmakowanym i odświętnym, a jednocześnie naturalnym.

Przede wszystkim: oryginalność

Samo miejsce organizacji targów przyciągnie pary, które cenią sobie niebanalność i niesztampowe rozwiązania. Impreza odbędzie się na terenie dawnej gorzelni w Czechowicach-Dziedzicach, tworzącej Przestrzeń Kreatywną Kotulińskiego 6, zwaną inaczej K6. Poza zbliżającymi się targami, na co dzień miejsce obfituje w różnorodne tematycznie imprezy, w tym koncerty, sesje fotograficzne, warsztaty i szkolenia. Strefa K6 swoim nieoczywistym klimatem zainteresuje ludzi kreatywnych, chętnie przyjmujących innowacyjne rozwiązania. Zabytkowe miejsce, któremu nadano nowe życie stwarza atmosferę idealną dla ślubu „inaczej”.

śląsk targi ślubnePodczas targów Slow Wedding Day uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami alternatywnych firm proponujących nowoczesne podejście do imprez weselnych. Nie zabraknie więc wystaw twórców nietypowych, personalizowanych sukni ślubnych, oryginalnych zaproszeń, biżuterii oraz bukietów. Narzeczeni będą mogli również zapoznać się z ofertami utalentowanych fotografików a także dowiedzieć się, jak zaaranżować oryginalną ceremonię ślubną w przestrzeni plenerowej. Beztroskiego klimatu imprezy dopełniać będą kawa, lemoniada i grill.

Zainteresowanych zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie znajdziecie kompletną listę wystawców. Zachęcamy również do śledzenia fanpage Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6. Śledźcie także na bieżąco wydarzenia organizowane w nowej lokalizacji na stronie http://www.kotulinskiego6.pl/.

Joanna Stanuch

Studentka dziennikarstwa, pasjonatka historii i zabytków Górnego Śląska.

Dodaj komentarz